Про ліцей

МИ ЗНАЄМО:

сьогодні в Україні є досвідчені спеціалісти в різних сферах знань. Але не вистачає людей, які були б не тільки компетентними у своїй справі, але й могли брати на себе громадську і моральну відповідальність за вирішення суспільне значимих завдань, котрі конструктивно реагували б на найменші зміни у загальному розвитку. Нова школа повинна підготувати таких людей. А для цього вона повинна мати концепцію того, що в цій школі складатиме основу педагогічної системи, визначатиме зміст освіти, стосунки між Учителем і Учнем тощо.

МИ ХОЧЕМО:

щоб ліцей став острівцем людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку, що її випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то сповідуй золоте правило — розум у голові, чесність у серці, здоров’я в тілі.

МІСІЯ ЛІЦЕЮ:

забезпечити якісне засвоєння учнями базового рівня освіти, поглибити знання з політехнічних та природничо-математичних напрямків, сформувати такі загальнонавчальні вміння і навички, які дали б змогу вчитись усе життя, виховати людей, здатних вести здоровий спосіб життя, бути оптимістами, цінувати традиції народу України і примножувати їх.

НАШЕ ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО:

„ У наших руках майбутнє – створимо його самі”

Будуючи заклад нового типу, ми вчимось і у власного минулого, і у чужого сучасного. Замість традиційної школи ми створюємо школу з традиціями. Ліцей для тих, хто бажає неможливого, має перспективні плани і надії, сповнений настроєм пізнавального романтизму.

СТРУКТУРА ЛІЦЕЮ ТА ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЛІЦЕЄМ:

Вишнівський ліцей Вишнівської селищної ради (надалі «Ліцей») є середнім загальноосвітнім навчальним закладом комунальної форми власності територіальної громади смт. Вишневе

Територіальна громада смт. Вишневе здійснює фінансування ліцею, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування учнів.

Власником Ліцею є Вишнівська селищна рада.

Ліцей безпосередньо підпорядкований Відділу освіти, культури, молоді і спорту Вишнівської селищної ради

Ліцей є юридичною особою, має печатку, штамп, бланки зі своєю назвою, ідентифікаційний номер.

Ліцей є неприбутковою організацією.