День учнівського самоврядування

У Вишнівському ліцеї відбувся День учнівського самоврядування. До цього дня уся учнівська родина старанно готувалася, продумували все до останньої дрібниці аби цей день став цікавим для усіх членів шкільної родини. Як завжди у період підготовки до Дня учнівського самоврядування були розподілені доручення між усіма лідерами, аби в День шкільного самоврядування, кожний знав чітко свою роль.

Обов’язки директора школи виконувала – Решетняк Вероніка, учениця 11 класу, заступиком директора з навчальної роботи в цей день була Бодневич Анна, учениця 11 класу , заступиком директора з виховної роботи - Рудакова Анастасія - учениця 11 класу. Учні 11 та 10 класів взяли обов'язки інших вчителів.

Програма дня була насиченою та цікавою....Учні 11 класу привітали кожного вчителя закладу на сходах ліцею!!!! О 8:15 розпочалися уроки, на яких, учні 11 та 10 класів, побували у ролі учителів, класних керівників та адміністрації закладу. Виконуючи свої обов’язки, вони відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця. Впродовж усього дня адміністрація відвідували уроки та контролювали навчально-виховний процес.

Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.