НАВИЧКИ ХХІ СТОЛІТТЯ

Вишнівський ліцей у своєму навчальному підході застосовує програму «Лідер у мені», а також має на меті формування в учнів Навичок XXI століття.

Навички ХХІ століття — це набір здібностей, які необхідні учням для успіху в умовах сучасного глобалізованого інформаційного світу.

Навчальні та інноваційні навички

Вміння працювати з інформацією, медіа та комп’ютерні навички

Життєві та кар’єрні навички

Раніше, коли більшість людей працювали на виробництві, основними необхідними навичками були знання ринку, гарна взаємодія з іншими, вміння багато працювати та бути професіоналом — ефективним, старанним, чесним і справедливим. Зараз учні також потребують цих навичок, але для того, щоб працювати в інформаційну епоху, учні також мають вміти критично мислити, творчо вирішувати проблеми, зрозуміло пояснювати свою думку, засвоювати мінливі технології та орієнтуватись у стрімкому інформаційному потоці. Швидкі зміни в нашому світі вимагають від учнів бути гнучкими, брати на себе ініціативу та бути лідерами, а також створювати щось нове та корисне.