Добре керувати ліцеєм – значить добре знати науку виховання, яка повинна стати основою наукового управління вихованням, процесу організації роботи  колективу навчального закладу – педагогічного, учнівського та батьківського.

В.О. Сухомлинський

Успішна діяльність ліцею завжди залежить від того, хто нею керує. Особливо важливою стає роль адміністрації - директора та завучів, які повинні вміти не тільки організувати навчально-виховний процес, а й зробити його максимально ефективним.

Сучасний ліцей може бути успішним лише тоді, коли на чолі стане згуртована команда професіоналів, що володіє новими технологіями навчання, виховання та менеджменту освіти. Які ідеї будуть пріоритетними в цій команді, такою й буде вся діяльність школи. Це вже аксіома.

Перед ліцеєм стоять глобальні завдання. Одній людині, навіть директору ліцею, їх не вирішити. Необхідна команда однодумців, команда, здатна захопити і повести за собою вчителів, учнів та їхніх батьків.

Адміністрація ліцею — це єдина високопрофесійна команда однодумців, яка розуміє сучасні проблеми освіти, бачить перспективи розвитку закладу.

Управління діяльністю Вишнівським ліцеєм забезпечує адміністративно-управлінський апарат у складі:

Білоус Наталія Василівна

Посада : директор ліцею, вчитель української  мови та літератури

Освіта: Дніпропетровський національний університет, 2001 р.

Доброгорська Наталія Володимирівна

Посада:  заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи, вчитель історії та правознавства .

Освіта: Дніпропетровський національний університет ім.. О.Гончара, 2004 р.,