В 1929 році в залізничних казармах станції Ерастівка була відкрита початкова школа для дітей с.Ерастівка (нині Вишневе). З кожним роком зростала кількість жителів селища, виникла потреба у середньо освітній школі. 1 вересня 1964 року нове приміщення школи прийняло своїх перших учнів (600 учнів). При школі було організоване вечірнє навчання для працюючих жителів селища.

Першим   директором   школи   був   Мороз   Олександр   Іванович, заступником директора школи з навчально-виховної роботи Маляр Сава Купріянович.

В 1973 році при школі було засновано пришкільний інтернат для дітей, які жили віддалено від селища. В ньому проживало близько 80 дітей.

У різний час керівництво школою здійснювали Бруслик Д.І. (директор) і Войтенко В.Г. (завуч ); Подольний М.А. (директор) і Різніченко К.В.(завуч); Корнієнко В.О. (директор) і Оленченко І.Х (завуч); Зима Г.З. (директор) і Ковач О.Б. (завуч).

Нині школу очолюють

Білоус Наталія Василівна - директор ліцею.

Доброгорська Наталія Володимирівна - заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи.